81 444 64 00

lublin@wikana.pl

Niecała7 – nowa
inwestycja w centrum
Lublina


Niecała7 adresowana jest do osób ceniących wysokiej jakości architekturę, styl i standard wykończenia. W inwestycji powstaje 81 różnorodnych, przemyślanie zaprojektowanych apartamentów o powierzchni od 29 do 128 mkw. Miłośnicy stylu postindustrialnego oraz starej zabudowy zachwycą się stylowymi, wyjątkowymi apartamentami w zrewitalizowanych budynkach, z kolei osoby stawiające na nowoczesność docenią nieszablonowe piękno i funkcjonalność mieszkań w nowopowstałych apartamentowcach.

Starannie zaplanowane mieszkania


Plan każdego mieszkania został precyzyjnie przygotowany i dopracowany pod kątem liczby pomieszczeń, funkcjonalności oraz optymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni. Część mieszkań posiadać będzie tarasy lub przestronne balkony. Mieszkania w budynkach B1, B2 i B5 będą miały wysokość od 290 cm do 350 cm, co znacznie zwiększa ich kubaturę w stosunku do zwykle stosowanych rozwiązań.


Mieszkania zostaną wyposażone w wysokiej jakości system ślusarki okiennej (okna trzyszybowe). Wszystkie lokale posiadać będą duże panoramiczne okna, dzięki czemu będą pełne światła dziennego oraz zapewnią niesamowite widoki na otaczającą budynki architekturę ulicy Niecałej. W trosce o komfort mieszkańców budynki B2, B3, B4 i B5 będą wyposażone w cichobieżne windy, którymi w bardzo szybkim tempie będzie można dotrzeć nie tylko na poszczególne piętra, ale również do kondygnacji podziemnych.

Zielona enklawa w centrum miasta


Niecała7 zachwyca nie tylko jakością architektury, ale również pięknym otoczeniem – terenami zielonymi stanowiącymi połączenie starodrzewu z nowoczesną roślinnością, alejkami spacerowymi oraz funkcjonalną małą i dużą architekturą. W północnej części osiedla, w sąsiedztwie budynku B5, powstanie naturalistyczny ogród, będący prywatną enklawą zieleni kompleksu, zachęcającą zarówno do aktywnego spędzania czasu, jak i oferującego mieszkańcom wytchnienie od śródmiejskiego zgiełku.

Atuty inwestycji i lokalizacji

Unikalne
połączenia

historycznej zabudowy
z nowoczesnym budownictwem

Wyjątkowe
położenie

z widokiem na zabytkową zabudowę niedaleko Placu Litewskiego

Strefa
relaksacyjno-sportowa

ze starannie zaprojektowaną
i wyposażoną siłownią

Zielona enklawa
w centrum

z nowoczesną roślinnością
i alejkami spacerowymi

Mieszkanie dopasowane
do Twoich potrzeb

 • metraż od 29 do 128 m2
 • od 1 do 5 pokoi

  Masz pytania?

  Napisz do nas!

  81 444 64 00
  lublin@wikana.pl

  Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych.
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Wikana

  * pola wymagane